Kolejna grupa uczniów wyjeżdża na praktyki zagraniczne


logo_mzmp

W dniu 18 września 2013r. Dyrektor ZSEn mgr inż. Anna Smolińska oraz kordynator projektu mgr inż. Monika Włodarczyk podpisywały umowy dotyczące praktyk zawodowych w ramach projektu „Mój zawód jest moją przyszłością” .

Kolejna grupa uczniów ZSEn szykuje się do wyjazdu na praktyki zawodowe w Portsmouth w Wielkiej Brytanii  w terminie od 07.10.2013 do31.10.2013r.
Czterotygodniowy staż będzie integralną częścią szkolenia zawodowego. Uczniowie uzyskają międzynarodowe certyfikaty Europass – Mobilność. Uczniowie w ramach projektu będą mieli opłacony cały pobyt w Wielkiej Brytanii (wyżywienie i zakwaterowanie u rodzin angielskich), podróż , ubezpieczenie oraz kieszonkowe. W ramach pobytu przewidziano wycieczki do Londynu i wiele innych atrakcji