Wizyta w Grecji


W dniach 09-13 grudnia 2013 odbyło się czwarte spotkanie partnerów projektu IMTUSARCS w miejscowości Trikala w Grecji, w którym wzięło udział: czworo nauczycieli – p. Monika Włodarczyk-koordynator projektu, p. Anna Kryj-nauczyciel języka angielskiego, p. Krzysztof Brus-kierownik szkolenia praktycznego, p. Grzegorz Jodłowski -nauczyciel przedmiotów zawodowych oraz dwóch uczniów: Dawid Balas – kl. 4bt, Kamil Pirogowicz kl. 3at.

Podczas spotkania Szkoła koordynująca z Turcji przedstawiła oprogramowanie tutorialne dotyczące części CONFIDENCE modelu ARCS oraz strategie zastosowania tego modelu w oprogramowaniach typu tutorial, a uczestnicy spotkania prezentowali przykłady jego zastosowania wg własnych pomysłów i projektów. Będzie to składowa część produktu finalnego projektu. Następne spotkanie odbędzie się na Słowacji w miejscowości Seczowce  w dniach 12-16 maja 2014.