Wizyta na Słowacji


W dniach 12-16 maja odbyło się piąte spotkanie partnerów projektu IMTUSARCS w miejscowości Secovce na Słowacji.

W spotkaniu wzięli udział- p. Monika Włodarczyk-koordynator projektu oraz siedmioro uczniów- Dominika Kamińska –kl.3at, Kamil Pirogowicz-kl.3at, Wojciech Łupina-kl.3at, Daniel Szewczyk-kl.3at, Tomasz Grula-kl.3at, Michał Leśniak-kl.2at i Patryk Zbiciak-kl.2at. Podczas spotkania projektowego grupy projektowe pracowały nad produktem końcowym projektu – oprogramowanie do nauczania algorytmów wykorzystaniem modelu ARCS . Każdy z uczniów biorących udział w spotkaniu przetestował oprogramowanie i wyraził swoją opinię na jego temat. Koordynatorzy opracowali kwestionariusz ewaluacyjny, który będzie wykorzystany do oceny produktu końcowego on-line przez uczniów i nauczycieli w szkołach partnerskich.