Udział w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej


W dniu 20.04.2018 został został zorganizowany Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Zbigniewa Herberta w Lublinie. Do rywalizacji przystąpiły następujące szkoły: ZSO nr 1 im. Zbigniewa Herberta, IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej, II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego oraz  Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie. Wszystkie drużyny reprezentowały bardzo wysoki poziom sportowy. Na początku zmagań, nasza drużyna rozegrała mecz z II LO, gdzie po zaciętej walce wygrała 3:0. To zwycięstwo otworzyło nam drogę do pasjonującego finału, w którym zmierzyliśmy się z drużyną gospodarzy ZSO nr 1. Emocje trwały do samego końca. Mimo prowadzenia 1:0 przez większość meczu, w końcówce zabrakło nam koncentracji, przez co straciliśmy bramkę, a mecz zakończył się remisem. To oznaczało, że o zwycięstwie musiały zdecydować rzuty karne. Nasi uczniowie wykazali się większym opanowaniem, a egzekutorem w ostatnim rzucie karnym był Marcin Mielelski z 2et, który przypieczętował zwycięstwo ZSEn. Wygrana w turnieju sprawiła naszym uczniom wielką radość, co uzewnętrznili tańcem w kółku na środku boiska , odśpiewując: „Tak się bawi i wygrywa ZSEn !!!”.

Naszą „złotą” drużynę reprezentowali: Majewski Kacper 1ct, Dados Radosław 1dt, Grabowski Mateusz 3ft, Bordzioł Krystian 4ct, Rzucidło Jarosław 3ct, Wójcik Mateusz 3ct, Mietelski Marcin 2et, Klępka Patryk 3dt, Patryk Rafał 2ft, Czerniej Rafał 3dt, Kluch Kamil 4ct, Pochwatka Kamil 1et, Mitrut Stanisław 3ft. Opiekunem drużyny był mgr Krzysztof Drobik.