Awans siatkarzy Zespołu Szkół Energetycznych


W dniach 13 i 15 listopada uczniowie Technikum Energetyczno – Informatycznego w Zespole Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie brali udział w zawodach sportowych w ramach Licealiady m. Lublin w piłce siatkowej chłopców. Mimo, że w pierwszym meczu z ALMS Lublin chłopcy przegrali 2:0, to dzięki wygranym w dwóch następnych awansowali z II miejsca do następnej fazy rozgrywek. W drugim meczu z III LO  w Lublinie przegrywaliśmy już 1:0, ale kolejne 2 sety dzięki świetnej postawie całego zespołu, a szczególnie Sebastiana Hanca z klasy 1et należały już do naszych siatkarzy. Mecz z ZSTK w Lublinie, który odbył się 15 listopada decydował o wyjściu z grupy. Oba sety zaczynały się od zdobycia przewagi przez przeciwnika, ale w decydujących momentach to uczniowie naszej szkoły zdobywali najważniejsze punkty. Na szczególne wyróżnienie w tym meczu zasłużyli Michał Budzyński z klasy 4ct oraz Krystian Trąbka z klasy 1et.

Skład reprezentacji szkoły: Banaszek Bartłomiej 1d, Basiak Krystian 2bt, Budzyński Michał 4ct, Goral Jakub 3at, Hanc Sebastian 1et, Kaszewski Sebastian 1et, Kulikowski Bartłomiej 2bt, Mitrut Stanisław 4ft, Stankiewicz Michał 2bt, Trąbka Krystian 1et. Opiekun reprezentacji: p. Michał Królik.