Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19


„Na świadectwach, wzbici w radość, odlecieli uczniowie…”(Julian Przyboś)

            Najbardziej wyczekiwany dzień w roku szkolnym nadszedł tym razem wyjątkowo szybko, a właściwie jego obchody rozpoczęły się już dzień wcześniej Mszą Świętą w kościele pw. Św. Michała Archanioła.  19 czerwca 2019 społeczność szkolna spotkała się w auli na uroczystości podsumowania roku szkolnego. Podczas swego przemówienia Pani Dyrektor Anna Smolińska przedstawiła wyniki nauczania, wyróżniając klasy, które znalazły się w czołówce szkolnego rankingu.  Przekazała również podziękowania uczniom, nauczycielom oraz rodzicom za efektywną współpracę oraz życzyła udanego wakacyjnego wypoczynku.  Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy i nagrody za wyniki w nauce. Ostatnim punktem dnia były jak zazwyczaj spotkania z wychowawcami w klasach, podczas których uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody za aktywność pozalekcyjną oraz certyfikaty ukończenia kursów w ramach projektu „Przejdź na zawodowstwo – dzisiaj szkoła jutro sukces”.